HAKKIMIZDA

//HAKKIMIZDA

 

    Müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmayı misyon edindiğimiz CS Nakliyat olarak profesyonel ekibimizle şehir içi ve şehirler arası taşımacılık, evden eve nakliyat, asansörlü nakliye hizmeti, büro ve ofis taşımacılığı, tekstil taşımacılığı, fuar hizmetleri, parça eşya taşımacılığı, depolama gibi birçok hizmet vermekteyiz. Profesyonel ekibimizle, ambalaj ve özenli çalışma tekniğimiz ile kendimize olan inancımızı müşterilerimize yansıtıyoruz. Sektörde müşterilerin beklentilerinin üstünde hizmet veriyoruz. “Her taşıma kendi taşımamızdır.” düşüncesi ile her işine aynı özeni gösterip yoluna devam eden CS Nakliyat; güçlü referansları, geniş müşteri portföyü ve tamamlamış olduğu tüm taşımaların verdiği güven ve güç ile yolumuza devam ediyoruz.

    Müşterilerimize 1992’den bu yana hizmet sunuyoruz. Sigorta garantili nakliyat için doğru ve güvenilir adres CS Nakliyat şehir içi ve şehirler arası her türlü ev ve ofis nakliyesinde çözüm ortağınız olmaya hazırız.

Türkiye’nin profesyonel hizmet veren sayılı firmalarından biri olan CS Nakliyat ile gözünüz arkada kalmasın!

//Misyonumuz

    CS Nakliyat olarak beklentilerin üzerinde müşteri memnuniyeti sağlamayı birincil hedef bilir, müşteri ilişkilerinde her zaman güven ve samimiyeti ön planda tutarız. İş ahlakına sahip deneyimli çalışanlarımızla, en kaliteli hizmeti ortaya çıkarmayı amaçlıyoruz. 7/24 taşımacılık yaparak, sektördeki farkımızı ortaya koyuyoruz.

//Vizyonumuz

    CS Nakliyat olarak sadece İstanbul ile sınırlı kalmayıp, tüm ülkede bir numaralı nakliyat firması olmayı hedefliyoruz. Başarı merdivenlerini adım adım çıkarak müşterilerimize her zaman hasarsız ve hızlı taşımacılık imkânı sunmak istiyoruz. Taşımacılık sektöründe en son gelişmeleri takip ederek, sürekli daha da iyisi ve yenisini istiyoruz.
Back to top
Call Now ButtonHemen Ara, Fiyat Al